Jesteś tutaj: O nas

O nas

Firma HIPPIKA.COM jest firmą rodzinną, stworzona została z pasji i miłości do koni. W produkcji środków do pielęgnacji koni specjalizujemy się już ponad 20 lat. W naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, najnowsze osiągnięcia naukowe i opinie wyrażane przez jeźdźców i właścicieli koni. Asortyment naszych wyrobów liczy około 50 rodzajów i stale pracujemy nad nowymi produktami.

Nasze receptury opracowywane są pod kierunkiem wybitnych naukowców, a produkcja odbywa się z zachowaniem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Stosujemy surowce o jakości kosmetycznej i farmaceutycznej od najlepszych światowych dostawców, a opakowania kupujemy w firmach posiadających certyfikaty ISO. W trosce o środowisko wszystkie nasze opakowania podlegają recyklingowi.

W Polsce jesteśmy najstarszą firmą produkującą środki do pielęgnacji koni i posiadamy najszerszy asortyment takich produktów. Zaopatrujemy większość polskich sklepów jeździeckich, nasze produkty są dostępne również zagranicą.  

Wsłuchujemy się w Wasze opinie i chętnie korzystamy z Waszych sugestii. Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje będziemy wdzięczni za kontakt.

HIPPIKA.COM TYLKO NAJLEPSZE DLA KONI